myslovitz_w_dekompresji_20111205_108044309211 stycznia o godz. 20 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert grupy Myslovitz. Bilety kosztują: 40 z Kartą Klubu Wytwórnia lub kartą rabatową Młodzi w Łodzi, 45 zł – bez.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten niezwykły koncert. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Myslovitz”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w piątek (10 grudnia), o godz. 11 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma ją najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony. bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od edyta8.. i rz.ew…

Myslovitz powstał w 1994 roku w Mysłowicach. Jego założycielami są Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski, Wojciech Powaga i Arur Rojek. W 1996 roku do składu dołączył Przemysław Myszor, gitarzysta i klawiszowiec.

Ich płyta „Myslovitz” zachwyciła krytyków i została okrzyknięta debiutem roku. Jednak największą popularność uzyskał czwarty album zespołu – „Miłość w czasach popkultury“ z 1999 roku oraz pochodzący z niego utwór „Długość dźwięku samotności“. Kolejne wydawnictwa, m.in. „Korova Milky Bar“ i „Happiness Is Easy“, ugruntowały pozycję Myslovitz jako jednego z najciekawszych i najbardziej znanych zespołów w Polsce.

W 2012 roku Artur Rojek opuścił grupę. Nowym wokalistą został Michał Kowalonek, znany z zespołu Snowman. Najnowsza płyta grupy nosi tytuł 1.577. W Wytwórni wystąpią: Michał Kowalonek – wokal, gitara, Wojciech Powaga – gitara, Przemysław Myszor – gitara, klawisze, Jacek Kuderski – bas, Wojciech Kuderski – perkusja.

/fot. QBAPOLSKA qbapolska.wordpress.com


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
toplodz
Top Łódź Festiwal 2015 (zakończony)
2013-03_oscary_406
ENEMEF: Noc Oscarowa (konkurs do 27 lutego)
kora
Kora w Dekompresji (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*