cover_frontPlaster wspiera młodych, zdolnych twórców. 12 marca 2010 ujrzała światło dzienne EPka Mr. Zagaynikova zatytułowana „Sunshine Units” zawierająca cztery utwory. Możecie zdobyć ją w naszym konkursie.

 

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie “Konkurs Zagaynikov”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać CD oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w niedzielę, 11 lipca o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie. Do rozdania mamy pięć płyt Mr. Zagaynikov’a.

Fundatorem nagród w konkursie jest twórca EPki.
KONKURS ZAKOŃCZONY. EPKĘ OTRZYMAŁY OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD Joanna-s…, amian_ma…, dominika.z…, koszul…, ewa15_…

Mr. Zagaynikov pojawiał się do tej pory w różnych wcieleniach, n.p. jako basista Zum w psychodelicznym Dust|Box, basista Młodszy Konsultant w cover bandzie Untitled_2, czy producent i performer Dziam w konceptualno-elektroniczym Square Extension. Po rozpadzie tej ostatniej formacji pod koniec 2009 roku, Pan Zagaynikov postanowił odpocząć od agresywnych, piłowatych dźwięków i poeksperymentować z brzmieniami z obszarów: electro, breakbeat, house i chillout. Strona artysty – http://mrzagaynikov.com/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Wystawa impresjoniści i postimpresjoniści 3D (zakończony)
detoxny
Weekend w New Yorku (zakończony)
plakat-web-Cinergia2
Karnety na Cinergię (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*