_MG_5906

W sobotę, 8 września w godz. 9-20 oraz w niedzielę, 9 września w godz. 8-14 na terenie Startu Łódź odbędzie się kolejny Moto Weteran Bazar. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia, dzięki którym będziecie mogli wejść za darmo na imprezę.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „MWB”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy 6 września o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu.

Jak zawsze nie zabraknie grup rekonstrukcyjnych, części motocyklowych, różnego rodzaju artykułów kolekcjonerów. Jak pisze na swojej stronie organizator „łódzka giełda to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką.”

Moto Weteran Bazar odbywa się cztery razy do roku, w styczniu (w Hali Sportowej), maju, czerwcu i wrześniu (na terenie Startu Łódź). Impreza organizowana jest od 1992 roku. Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2014-08_niezniszczalni_825
ENEMEF: Maraton Niezniszczalnych (zakończony)
targi_slubne_2009_hala_expo
Targi Ślubne Łódź 2010 – (zakończony)
findout
Find Out w Łodzi – karnet (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*