_MG_5906

W sobotę, 26 stycznia w godz. 8-16 na terenie Hali EXPO odbędzie się kolejny Moto Weteran Bazar. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia, dzięki którym będziecie mogli wejść za darmo na imprezę.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “MWB”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy 24 stycznia o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od krzyb.. i black…

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu.

Jak zawsze nie zabraknie grup rekonstrukcyjnych, części motocyklowych, różnego rodzaju artykułów kolekcjonerów. Jak pisze na swojej stronie organizator “łódzka giełda to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką.”

Moto Weteran Bazar odbywa się cztery razy do roku, w styczniu (w Hali Sportowej), maju, czerwcu i wrześniu (na terenie Startu Łódź). Impreza organizowana jest od 1992 roku. Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
album_2loan_machina
2’Loan – Machina (zakończone)
RALPH_KAMINSKI_LODZ
Ralph Kaminski w Wytwórni (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*