_MG_5906

W sobotę, 12 maja w godz. 9-20 oraz w niedzielę, 13 maja w godz. 8-14 na terenie Startu Łódź odbędzie się kolejny Moto Weteran Bazar. Mamy dla Was 3 pojedyncze zaproszenia, dzięki którym będziecie mogli wejść za darmo na imprezę.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „MWB”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy 10 maja o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Jak zawsze nie zabraknie grup rekonstrukcyjnych, części motocyklowych, różnego rodzaju artykułów kolekcjonerów. Jak pisze na swojej stronie organizator „łódzka giełda to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką.”

Moto Weteran Bazar odbywa się cztery razy do roku, w styczniu (w Hali Sportowej), maju, czerwcu i wrześniu (na terenie Startu Łódź). Impreza organizowana jest od 1992 roku. Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
spiety
Spięty w Kaliskiej (zakończony)
dmparty2
Zlot Fanów Depeche Mode (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*