morriahwoodW środę, 12 października o godz. 20 w Żarty Żartami rozpocznie się koncert formacji Moriah Woods. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na koncert.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Moriah”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 11 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Moriah Woods to amerykańska songwriterka, autorka tekstów, kompozytorka i multiinstrumentalistka. Pochodzi z miasteczka Paonia w stanie Colorado. Urodziła się w Mountanie, jej matka jest skrzypaczką, a ojciec muzykiem rockowym. Mając kilkanaście lat wyprowadziła się z domu by podróżować i grać z muzykami podziemnej sceny folk punka na ulicach zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Po powrocie do rodzinnego Colorado, zajęła się pisaniem własnych utworów.
W grudniu 2013 ukazał się jej pierwszy album “Bring the Rain”, który nagrała samodzielnie w domu. Płyta zawiera 10 kompozycji utrzymanych w stylistyce amerykańskiego folku lat dwudziestych. Do Polski przyjechała w 2014 roku i tu mieszka i tworzy. 1 października będzie miał premeirę nowy album Moriah – “The road to some strange forest”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bokka
Bokka w Klubie Wytwórnia (zakończony)
new-york-lodz-2016-03-20
Jary Oz & Navigator w New Yorku (zakończony)
Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakat
Amok w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*