Minimaraton_Straznicy_GalaktykiJuż 5 maja o godzinie 21:00, kina Helios zapraszają na wyjątkowy wieczór w towarzystwie największych awanturników w całym kosmosie. Zagramy obie części filmowej serii z premierowym pokazem „Strażników Galaktyki 2”! Peter Quill, szop Rocket, drzewokształtny Groot, Gomora i Drax Niszczyciel to najbardziej nieprzewidywalna zgraja superbohaterów Marvela. Przez zadziwiające i pełne humoru sploty wydarzeń to właśnie Oni stają się ostatnią nadzieją w walce o przetrwanie galaktyki. Czekają nas oszałamiające efekty specjalne, gwiazdorska obsada i nieustannie trzymająca w napięciu akcja. Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Maraton”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie kody. Zabawę zakończymy 3 maja o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymałą osoba, której mail rozpoczyna się od cc…

Minimaraton Strażników Galaktyki w kinie Helios w Łodzi / 05.05 godz. 21:00

Start: 05.05.2017r. godz. 21.00

Zagramy:
Strażnicy Galaktyki
Strażnicy Galaktyki 2 (PREMIERA!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
plakat-11-fashionphilosophy-fashion-week-poland-lodz-2014-08-07-530x416
Zaproszenia na Piątek z Fashion Week Poland! (zakończony)
ldz2011
LDZ Alternatywa 2011 – płyta z muzyką (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*