jazznaulicachW niedzielę, 18 maja o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Marii Sadowskiej. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie “Sadowska”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w  czwartek (15 maja), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których  maile rozpoczynają się od justyna.ana… i paoll…

Ostatni rok był dla Marii Sadowskiej wyjątkowo intensywny. Jej pełnometrażowy debiut filmowy „Dzień kobiet” zachwycił widzów, krytyków oraz jurorów niejednego festiwalu. Filmowi towarzyszyła płyta pod tym samym tytułem, równie zaangażowana, więc reżyserka miała sporo pracy związanej z promocją zarówno obrazu, jak i nowego albumu.

I choć nie narzekała na nadmiar wolnego czasu, jesienią 2013 roku Maria zasiadła w fotelu jurorskim programu „The Voice of Poland”, emitowanego w TVP2, którego laureatem został Mateusz Ziółko, jej podopieczny.

Zdawać by się mogło, że uwiedziona przez kino i wciągnięta w tryby telewizyjnej rozrywki Sadowska na dłuższy czas zapomni o muzyce, ale jak się okazało – to niemożliwe.

– Jak już raz się zajmiesz muzyką, to nie możesz przestać, ona zawsze będzie cię ścigała – podkreśla artystka i zaprasza do przesłuchania jej nowej płyty – „Jazz na ulicach”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Tymon Tymański w Tu (zakończony)
Po prostu przyjaźń w Heliosie (ZAKOŃCZONY)
zespol
Widzew Łódź – Podbeskidzie (zakończone)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*