helios_nmf_legion_600px_mailing_promoJuż 12 sierpnia w kinach Helios w całej Polsce, Maraton z długo wyczekiwanym Legionem samobójców! W ciągu tej nocy pokażemy filmy o superbohaterach, ale tym razem tylko tych złych i czasem nawet bardzo niebezpiecznych. Zaczniemy od Legionu samobójców, potem doskonały Deadpool i na koniec Mroczny Rycerz.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Maraton. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Maraton”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 10 sierpnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od adr.b…


Ta mieszanka nie zapewnia może sukcesu w walce ze złem, ale świetna zabawa jest gwarantowana. Jak dodamy do tego oszałamiające efekty specjalne, gwiazdorską obsadę i nieustannie trzymającą w napięciu akcję, to emocje jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą Wam zasnąć. Jesteście gotowi… ? Start: 12.08.2016. godz. 23.00 do rana

Zagramy: • Legion samobójców • Deadpool • Mroczny Rycerz

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
pogodno
Pogodno w Kaliskiej (zakończony)
image
Wyznania Komiwojażera w Domu Literatury (zakończony)
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*