helios_nmf_strach_II_1360x768px_v1_bezpromo21 kwietnia kina Helios zapraszają na kolejną noc pełną filmów, których najważniejszym celem jest śmiertelnie nas wystraszyć. Mamy dla Was 1 podwójne zaroszenie na to wydarzenie.

Pierwszym z nich będzie inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, premierowy horror „OSTATNIA KLĄTWA”. Następnie, również po raz pierwszy na ekranach kin w Polsce, przerażający „BELLY OF THE BULLDOG”. Po chwili przerwy, atmosferę prawdziwej grozy pogłębi „LAMENT” i w tym stanie pozostaniemy już do rana, z jedną tylko różnicą – będzie jeszcze mroczniej, a to za sprawą świetnego „DARK WAS THE NIGHT”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

 Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Maraton”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie kody. Zabawę zakończymy 20  kwietnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od olga1…

Start: 21.04.2017r. godz. 23.00 do rana

Zagramy:
    Ostatnia klątwa (PREMIERA!)
    Belly of the Bulldog
    Lament
    Dark Was The Night

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin. www.helios.pl/47,Lodz/BazaFilmow/Szczegoly/film/8522/Maraton-Strachu

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_future
Future Shorts w Cytrynie (zakończony)
Płyta OS.SO z autografem artystki (zakończony)
noczwoodyallenem
Nocny Maraton Filmowy z Woody Allen’em (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*