maratonhorrorow

11 maja, Nocne Maratony Filmowe zapraszają Fanów mocnych wrażeń na noc z czterema horrorami, po obejrzeniu których będziecie mieli obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu. Na początek, realizowany w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Irlandii – THE LODGERS. PRZEKLĘCI. Dalej kolejna premiera, zbierający świetne opinie horror GHOSTLAND i na dwa tygodnie przed polską premierą, przerażający DEVIL’S GATE. Dla najodważniejszych mamy deser w postaci CO SIĘ WYDARZYŁO W GRACEFIELD.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie dzięki któremu będziecie mogli się pojawić na tym wydarzeniu w Kinie Helios w Sukcesji. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Maraton”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 9 maja o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 11.05.2018 r., godz. 23:00

Zagramy:
The Lodgers. Przeklęci (PREMIERA!)
Ghostland (PREMIERA!)
Devil’s Gate (PRZEDPREMIERA!)
Co się wydarzyło w Gracefield

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2_foto_THE_TOOBES
The Toobes w Scenografii (zakończony)
1AudioPlesaure_Small
Audiopleasure w Czekoladzie (zakończony)
Moto Weteran Bazar – styczeń 2019 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*