horrorcinemaTradycja Halloween osiągnie zupełnie nowy poziom w kinach Cinema City. Już 30 października wszyscy miłośnicy kina grozy będą mogli wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu. Tej nocy czeka ich przerażający maraton filmowy, do którego repertuar wybrali… widzowie. Najpopularniejsze tytuły to m.in. Słodkich snów, 13 Grzechów i Sinister. Święto duchów jeszcze nigdy nie było tak emocjonujące!

Mamy dla Was cztery podwójne zaproszenia na cały wieczór dobrego kina – w ramach Maratonu Halloween (310 października od godz. 21 w Cinema City).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Cinema”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 30 października o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od adrian-ba…, aleksandram… monika.kacz… edyta.g..

Cukierek albo psikus? A może cukierek i maraton filmowy? Cinema City zaprasza wszystkich fanów mocnych wrażeń na niesamowity Maraton Halloweenowy, podczas którego zobaczą premierowo horror Rec 4: Apokalipsa oraz dwa dreszczowce wybrane przez widzów w aplikacji „Horror w Cinema City” na profilu Cinema City na portalu Facebook. I tak,  łodzianie będą mogli poczuć prawdziwe halloweenowe emocje podczas seansów Sinister i Dom w głębi lasu.

To jednak nie koniec niesamowitych atrakcji! Chętni nadal mogą wziąć udział w „strasznym” quizie „Horror w Cinema City”. Ci, którzy poprawnie odpowiedzą na najwięcej pytań dotyczących popularnych „przerażaczy”, powalczą o wejściówki na filmowe święto duchów w Cinema City dla siebie i znajomych. Dla spóźnialskich widzów została uruchomiona również rezerwacja biletów (zakup możliwy w kasie kina), a lista wybranych filmów w miastach znajduje się na stronie aplikacji. Najlepszy filmowy maraton strachu już wkrótce w Cinema City!

Maraton Halloween odbędzie się w wybranych kinach Cinema City już 31 października o godz. 21:00.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
riviera
Turniej Tańca Riviera Cup (zakończony)
IMG_3024
Komety w Stereo Krogs (zakończony)
2015-02_oscary_825
ENEMEF: Noc Oscarowa (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*