maratongrozy29 marca zapraszamy do kina Helios Sukcesja na bezsenną noc z filmami, w których groza gra pierwsze skrzypce, a jedynym ich celem jest śmiertelnie nas wystraszyć. Pokażemy aż cztery przerażające horrory, w tym premierę i dwa filmy dostępne włącznie na tym maratonie. Na początek „NIEZNAJOMI” i premierowo „NIEZNAJOMI: OFIAROWANIE”, a dalej ekskluzywne pokazy filmów „AMITYVILLE: PRZEBUDZENIE” i „BYE BYE MAN”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na Maraton organizowany 9 marca Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Maraton”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie zaproszenia. Zabawę zakończymy 7 marca o godz.22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od maria….

Start: 09.03.2018 r. godz. 23.00

Zagramy:

    Nieznajomi
    Nieznajomi: Ofiarowanie (PREMIERA!)
    Amityville: Przebudzenie (EKSKLUZYWNY POKAZ)
    Bye Bye Man (EKSKLUZYWNY POKAZ)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

maratongrozy

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Sorry Boys w Wytwórni (zakończony)
sipr220412-5289
Kayah w Wytwórni (zakończony)
kizombasembaparty-foto
Kizomba Semba Party w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*