avengers8 maja o godz. 22 w Cinema City rozpocznie się Maraton Avenger, podczas którego zobaczymy: Avengers, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz oraz Avengers: Czas Ultrona. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Cinema”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy w czwartek (7 maja), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od edyta…. rad…

Avengers: Czas Ultrona to najnowsza produkcja studia Marvel, które dało widzom Iron Mana i Kapitana Amerykę. Cinema City rusza z przedsprzedażą biletów na wyjątkowe maratony tej niezwykłej ekranizacji, która odkryje kolejny rozdział historii w fantastycznym uniwersum superbohaterów już 6 maja we wszystkich kinach IMAX oraz 8 maja w wybranych kinach Cinema City. Będzie więcej, lepiej i efektowniej! Tego nie wolno przegapić.

Pierwsza część Avengers pobiła wszelkie rekordy komiksowego „box-office”. Długo oczekiwana kontynuacja Czas Ultrona to moment przełomowy w rysowanym od wielu lat uniwersum, które komiksowe wydawnictwo z pieczołowitością tworzy na ekranach kin. Specjalnie dla fanów kolorowego świata Stana Lee, sieć kin  Cinema City już teraz uruchamia przedsprzedaż biletów na najtrudniejszą walkę Avengersów w historii powieści graficznych! Bilety można kupić także na specjalne nocne maratony Marvela. 6 maja odbędą się przedpremierowe pokazy w kinach IMAX, a wybrane kina Cinema City będą wyświetlać Czas Ultrona na regularnych maratonach premierowych już 8 maja.

 


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
KAMIEN_-_PLAKAT_MALY
Kamień w Teatrze Studyjnym (zakończony)
dexter2
Weekend w New Yorku (zakończony)
letniascena2014
Letnia Scena 2014 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*