MAJOR LAZER i Ragga Jungle DnB podbijają parkiet łódzkiego klubu Soda Underground! Już 10 listopada w sobotę wielbiciele jamajskich rytmów, głębokich bassów, Twerku, Dancehallu, Ragga Jungle i DNB jednoczą swoją moc!  Oprócz skocznej i radosnej muzyki królować będą tancerki w specjalnych pokazach Dancehall/Twerk. Was 2 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Major Lazer”, w treści maila napiszecie dlaczego właśnie do Was powinien trafić bilet i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Sonic Nation Events imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Także udostępnijcie wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/249618465901659/

Zabawę zakończymy 8 listopada o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi imprezy Sonic Nation Events. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Dla najlepiej tańczących na parkiecie rozdane zostaną wejściówki do szkoły tańca Urban Dance Zone – Szkoła Tańca w Łodzi.

TEGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!

Wyjątkowe sety zagrają:

► DJ INFINITY [ Sonic Nation ] – special Ragga DNB Set!
► DJ MIXAIR [ Pierwszy Milion / ZEUS Dj ]
► DJ DOBRY M.
+ goście
+ TANCERKI Dancehall/Twerk:
► SHAKE IT / Urban Dance Zone

I UWAGA dla tancerek i tancerzy!
Dodatkowo jest możliwość zaprezentowania swoim umiejętności tanecznych podczas tej imprezy.
Zainteresowane tancerki i tancerzy zapraszamy do współpracy. Piszcie wiadomość na MAJOR LAZER Party.

Start imprezy 22:00
Bilety jedyne 10 / 15.

Muza: Major Lazer, Dancehall, Ragga Jungle DNB, Trap, Twerk, Moombahton.
Wyświetlane będą również teledyski i pokazy tańca.

Data i miejsce:
10.11.2018 sobota
Łódź, SODA Underground Stage, Pl.Komuny Paryskiej 6

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Julia Pietrucha w Filharmonii Łódzkiej (zakończony)
0664
Letnia Scena Forum: Lamentacje Londyńskie (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Zagłębie Lubin (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*