helios_nmf_horror_komedia_600px_mailing_bez_promoJuż 8 grudnia, w kinie Helios Sukcesja odbędzie się podwójny maraton, w którym Widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów. Zestaw pierwszy to cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy, a wśród nich prawdziwa niespodzianka. Na początek przedpremierowy pokaz filmu „Bękarty”! Dalej w programie jeszcze „Dom Wygranych”, po krótkiej przerwie „Jak to robią single” i na koniec „W starym dobrym stylu”. W zestawie drugim pokażemy cztery przerażające horrory, które doskonale spełniają swoją rolę. Po obejrzeniu, będziecie bali się zostać sami nawet we własnym domu. Na początek mroczny „Pamiętam Cię”, dalej „Męczennicy” i „Słudzy Diabła”, a na koniec „The Hallow”.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na Maraton organizowany 8 grudnia – a jeden wybrany maraton. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Maraton”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie zaproszenia i podacie, który maraton bardziej Was interesuje. Zabawę zakończymy 7 grudnia o godz.22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od juliuszb…

Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego śmiechu nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście na to gotowi?

Start: 08.12.2017. godz. 23.00 do rana

Zagramy:

    Bękarty (Przedpremiera!)
    Dom wygranych
    Jak to robią single
    W starym dobrym stylu

Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście na to gotowi?

Start: 08.12.2017. godz. 23.00 do rana

Zagramy:

    Pamiętam Cię
    Męczennicy m
    Słudzy Diabła
    The Hallow

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Bednarek_insta_v3
Bednarek w Wytwórni (zakończony)
Bandaz2
Weekend w New Yorku (zakończony)
zlotp
Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*