luxtorpedaW sobotę, 24 stycznia o godz. 20 w Bedroomie rozpocznie się koncert Luxtorpedy. Na scenie wspierać ich będzie Cuba De Zoo. Bilety kosztują 37 zł w przedsprzedaży, 45 zł w dniu imprezy. Można je nabyć w Strefie Biletów – Piotrkowska 59, Koldecure – Piotrkowska 102 (Łódź Kaliska), Bedroomie (Moniuszki 4a) oraz online na PATRZCOJESTGRANE.JIMDO.PL.

Mamy dla Was 3 pojedyncze zaproszenia na koncert. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Luxtorpeda”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do Luxtorpedę. Zabawę zakończymy w czwartek (22 stycznia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

UWAGA KONCERT ODWOŁANY

Zespół LUXTORPEDA powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. Do współpracy muzyk zaprosił gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika, związanych wcześniej z Armią oraz z formacją 2Tm2,3 oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka, znanego wcześniej z Turbo i Armii. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel, raper znany z hip-hopowego duetu 52 Dębiec.

Debiutancki album zatytułowany LUXTORPEDA ukazał się 9 maja 2011 roku i jest połączeniem brzmień garażowo-punkowo-rockowych, teksty mówią o życiu każdego człowieka, o walkach, upadkach, powstaniach, ciemnościach i nadziei. Płytę promują teledyski zrealizowane do utworów “Niezalogowany”, “Autystyczny” i “Za wolność”.

Zespół dał się poznać szerszej publiczności podczas Jarocin Festiwal 2011 oraz podczas 17 edycji Przystanku Woodstock 2011 a utwór “Autystyczny” wspiął się na pierwsze miejsca wielu list przebojów, między innymi w radiowej Trójce, Eska Rock i Antyradiu. W wielu rankingach i podsumowaniach muzycznych 2011 roku LUXTORPEDA uplasowała się w ścisłej czołówce niejednokrotnie zajmując 1 miejsce, chociażby wśród czytelników pisma “Teraz Rock”, gdzie została uznana za najlepszy zespół roku, płytę roku, przebój roku, teledysk roku i nadzieję roku. LUXTORPEDA otrzymała również 4 nominacje do nagrody Fryderyki za 2011r.

9 MAJA 2012 ukazała się druga płyta zespołu pt. „Robaki“. Po miesiącu sprzedaży album uzyskał miano „złotej płyty“, a utwór „Wilki Dwa“ był 9 razy na pierwszym miejscu w prestiżowym notowaniu listy przebojów Polskiego Radia Programu III.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zespol
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok (zakończony)
brodka
Red Bull Tour Bus (zakończony)
Mad_Max_plakat
Maraton Mad Max w Cinema City (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*