17 listopada o godz. 17 i 20 w Teatrze Wielkim zobaczymy spektakl “Ludzie inteligentni”. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na sztukę graną o godz. 17.

Wyślijcie nam maila na konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Ludzie”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 15 listopada godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od d.brzo…

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu.

„Ludzie inteligentni”, reż. Olaf Lubaszenko
Teatr Wielki w Łodzi / 17.11.2018, godz. 17:00 i 20:00

“Ludzie inteligentni” Czyli kto kocha, ten błądzi…

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Feyeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony. Ich przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny… Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus… A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet. Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na koleją przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Autor przekładu: Irma Helt
Scenografia: Justyna Woźniak
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Muzyka: Szymon Wysocki
Produkcja: Tito Productions Katarzyna Fukacz Damian Słonina

OBSADA:
Renata Dancewicz
Maria Seweryn
Magdalena Stużyńska
Rafał Królikowski
Szymon Bobrowski
Bartłomiej Topa

Czas trwania: 1,5h bez przerwy
Premiera: kwiecień 2017

Bilety w cenie 55zł | 75zł | 95zł | 120 zł
Miejsca sprzedaży: Teatr Wielki, adria-art.pl. Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ldz2011
LDZ Alternatywa 2011 – płyta z muzyką (konkurs zakończony)
IMG_1759
Bobby The Unicorn w Żarty Żartami (zakończony)
samokhinny
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*