plakat_LFB_v613 kwietnia o godz. 19 w łódzkiej Dekompresji rozpocznie się koncert Lubelskiej Federacji Bardów. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie “Federacja”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko

Zabawę zakończymy w  czwartek (12 marca), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymują osoby, których maile rozpoczynają się od a.horos…, wiktor.je… i megi3…


Federacja jest to oryginalna formacja estradowa proponująca własne rozumienie rozrywki. Sposobem organizacji pracy przypominająca piwnice artystyczne, gdzie jest wielu autorów, kompozytorów i wykonawców.

Czerpie wzorce z folkloru Kresów, muzyki klasycznej; nawiązuje do ambitnych nurtów rocka i popu. Charakteryzuje się niespotykaną potęgą głosów, a także wyjątkową dbałością o stronę muzyczną i tekstową. Warte podkreślenia jest, że zarówno muzyka jak i tekst są przeważnie dziełem członków zespołu. Najważniejsze występy w charakterze gwiazdy zanotowała podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, II Festiwalu Piosenki Prawdziwej (Sopot – Opera Leśna), Olsztyńskich Spotkań Zamkowych “Śpiewajmy poezję”. Z sukcesem koncertowała w Wiedniu, Paryżu, Nowym Jorku, Lwowie, i wielokrotnie w Londynie. Najczęściej jednak w Polsce i ze szczególnym umiłowaniem w lubelskiej Kawiarni Artystycznej Hades. Swoje płyty grupa nagrywała (m. in.) w studio pr. III PR im. Agnieszki Osieckiej i w studio PR Kraków. Wszystkie fonogramy były promowane przez PR, a większość przez TVP pod postacią rejestrowanych koncertów. Zespół stworzyli i tworzą laureaci najważniejszych festiwali piosenki artystycznej.

Łódzki występ to fragment trasy koncertowej Federacji. 14 kwietnia grupa wystąpi w Poznaniu (klub Blue Note), a dzień później we Wrocławiu (klub Eter). Patronem medialnym koncertów jest Plaster Łódzki.

Bilety w cenie 45 oraz 55 złotych( strefa VIP) można nabyć w Dekompresji, Barze Bukowina oraz za pośrednictwem portalu e-bilet.

Zobacz także:

Yapa 2012 – relacja (foto)

Yapa 2011 – relacja (foto)

Yapa 2010 – relacja (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Ziarno Prawdy w Kinie Bałtyk (zakończony)
Botoks w Kinie Helios (zakończony)
nocbebnow
XIV Noc Żywych Bębnów (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*