Lord_630x385_1W poniedziałek, 6 maja w Atlas Arenie wystąpi legendarny zespół Michaela Flatleya – Lord of The Dance. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.plAdres. W temacie maila wpiszecie “Lord”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w sobotę (4 maja), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od red_but… i jaroslawku…


Już ponad 100 milionów ludzi w siedemdziesięciu krajach i na każdym kontynencie widziało Lord of the Dance – międzynarodowy fenomen tańca irlandzkiego, który rozpowszechnił celtycką dance manię na naszym globie. Ten najbardziej kasowy pokaz tańca w historii powstał w 1996 roku w Irlandii, a rok później ich tournée pobiło rekordy sprzedaży i uzyskało status najbardziej dochodowej trasy na świecie. Grupa nieprzerwanie od siedemnastu lat zapełnia sale teatralne, areny i stadiony. W samym Londynie Lord Of The Dance wystąpiło dwadzieścia jeden razy pod rząd na wypełnionym po brzegi Wembley. Zyski grupy ze sprzedaży biletów przekroczyły w zeszłym roku 800 mln dolarów. Fani kupili ponad 1,2 mln płyt CD z muzyką oraz prawie 14 mln filmów ze spektakli. Szacuje się, że stron internetowych poświęconych całkowicie zespołowi jest niemal 2,5 tysiąca!

Już w maju irlandzki zespół, stworzony i kierowany przez genialnego Michaela Flatleya, ponownie odwiedzi Polskę, aby zaprezentować swoją najnowszą produkcję i jak zawsze dać pokaz mistrzowskiego tańca oraz przenieść widzów do magicznych celtyckich miejsc. Grupa wystąpi w Łodzi, Poznaniu, Gdyni, Warszawie i Zabrzu. ZAPRASZAMY!
Stworzony przez Michaela Flatleya show Lord of the Dance, to najbardziej kasowy irlandzki spektakl taneczny w historii naszego globu, który w 2013 roku już siedemnasty rok z rzędu wyrusza w światową trasę.

Flatley został wpisany do księgi rekordów Guinnessa za posiadanie „najszybszych nóg na świecie” – jego wynik to 35 uderzeń stopą na sekundę. Od debiutu w Dublinie w 1996 roku piastuje stanowisko dyrektora artystycznego Lord Of The Dance. Od lat ma wpływ na każdy aspekt produkcji. Jego profesjonalizm, artyzm i wizje doceniają widzowie na całym świecie – od premiery te taneczne show zarobiło już ponad 800 milionów dolarów. Jedna z grup należących do Lord Of The Dance nieprzerwanie przez pięć lat występowała w Las Vegas, gromadząc na swoich występach dwa miliony widzów.

Nowa produkcja, która kosztowała miliony dolarów, to zupełnie inna, wspaniała scenografia, wysokiej rozdzielczości olbrzymie ekrany LED, które umożliwiają lepsze doznania wizualne, ponad 600 przepięknych kostiumów i spektakularne oświetlenie!

 „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że przedstawimy naszym fanom odświeżone i uzupełnione o nowe elementy show” – mówi Flatley. “Zachwycona publiczność i jej owacje na stojąco pokazują jak wspaniałą jakość prezentują nasi tancerze, których miałem przywilej wprowadzić na scenę. W tańcu, który ewoluował przez ponad 2000 lat, dają z siebie wszystko, co powoduje, że show jest tak niesamowite. Przeciętny wiek tancerzy w czterdziestoosobowej grupie to dwadzieścia dwa lata. Mimo tak młodego wieku wśród nich mamy nie tylko uznanych krajowych artystów ale i mistrzów świata tańca irlandzkiego. Każdy jest supergwiazdą” – dodaje Flatley. Opisany przez New York Post jako “fascynujący, satysfakcjonujący, a przede wszystkim gwarantujący rozrywkę na najwyższym poziomie”, a przez Los Angeles Times jako “ekstrawagancki i imponujący,” spektakl Lord of the Dance to magiczna przygoda, która z pomocą bajecznych obrazów i pięknych dźwięków, przenosi publiczność do mitycznych miejsc, podnosi na duchu i zdobywa serca wszystkich, którzy tego doświadczają.

Historia opowiedziana w spektaklu to oparta na folklorze irlandzkim klasyczna opowieść o walce Dobra ze Złem, wyrażona poprzez uniwersalny język tańca. Mały Duch podróżuje w czasie, aby pomóc Panu Tańca chronić swój lud od ataków Don Dorcha, Pana Ciemności. Jednak bitwy i starcia przeplatają się z wątkiem miłosnym, pełnym wzlotów i upadków, namiętności i dramaturgii, a wszystko to w rytm pięknej, celtyckiej muzyki.

Gdy po ostatnim bisie gasną światła, publiczność wychodzi z sal urzeczona mistrzowsko zaaranżowanym połączeniem precyzyjnego tańca, nieskazitelnego oświetlenia oraz misternie skomponowanej muzyki. Wszystko uzupełnione jest przez genialnych tancerzy w fantastycznych kostiumach.

ZAPRASZAMY!
6 Maja 2013-  Łódź, Atlas Arena
7 Maja 2013 – Poznań, Hala Arena
8 Maja 2013 –  Gdynia, Hala Gdynia
10 Maja 2013 –  Warszawa, Torwar 
11 Maja 2013 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Być jak Kazimierz Dejna w Kinie Helios (zakończony)
stanko
Tomasz Stańko New York Quartet (zakończony)
2 komentarze
 • Aga
  2 maja 2013 at 20:13

  Witam, wszystkim osobom, które planują wyjazd na koncert samochodem polecam wcześniejszą rezerwację parkingu przez parkomi.pl – wygodnie i bez stresu, a doba jest do 4 rano – obawiam się, że może być trudno o miejsce parkingowe w dzień imprezy.

 • Małgorzata
  26 kwietnia 2013 at 13:44

  Dlaczego powinnam wygrać bilety na Lord of the dance, powody są dwa
  1/ kocham taniec bo sama tańczę
  2/ uwielbiam Szkocję i wszystko co jest z nią związane.
  Przypuszczam, że spektakl będzie chociaż w części oddawał emocje jakie towarzyszą w trakcie pokazów na ulicach Edynburga.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*