laj14Już po raz siódmy Wytwórnia stanie się przystanią dla melomanów, którzy szczególnie umiłowali jazz. Hale, które przed laty służyły filmowcom, na dwa letnie miesiące staną się miejscem, w którym będzie królowała improwizacja.

Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na piąty koncert w ramach festiwalu – 31 lipca o godz. 19. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “LAJ”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy w środę, 30 lipca o godz.21. Bilety otrzymaj najciekawsze mail.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin. 

konkurs zakończony

Godz. 19
Projekcja filmu “Jazz in Poland” (reż. Janusz Majewski)
(czas trwania 42 min.)
 
Godz. 20
“Tribute to Seifert” – New Trio
Bilety (miejsca siedzące nienumerowane): 20 zł

New Trio to zespół istniejący od 2009 roku, nominowany do nagrody Fryderyk. Tworzą go muzycy, występujący z czołowymi postaciami światowego jazzu. Formacja ta wielokrotnie występowała na najważniejszych festiwalach jazzowych w Polsce, Ukrainie oraz Rosji. Koncerty New Trio to zawsze niezwykłe wydarzenie oraz pełne sale oraz entuzjazm publiczności. Dla słuchaczy jest to również sposobność obcowania z fenomenalnie brzmiącymi, oryginalnymi organami Hammonda z lat 60.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Pitbull. Nowe porządki w Heliosie (zakończony)
kochanien_akredyt
Kochanie na kredyt w Teatrze Lutnia (zakończony)
ania_dbrowska_w_wytwrni_20130114_2052548264
Ania Dąbrowska w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*