joy7 stycznia o godz. 19:30 Cinema City zaprasza Panie na kolejną w tym roku imprezę pod hasłem Ladies Night. Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Cinema”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy w środę (6 stycznia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od mela… sonia… kna…

Tym razem zobaczymy film “Joy”. Najnowszy film Davida O. Russella, pięciokrotnie nominowanego do Oscara twórcy ”Fightera”, ”Poradnika pozytywnego myślenia” i ”American Hustle”. Nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence (”Poradnik pozytywnego myślenia”, ”Igrzyska śmierci”) w roli zmagającej się z życiem kobiety, która nieoczekiwanie dokonuje wynalazku, okazującego się światowym fenomenem. Wkrótce staje na czele rodzinnej dynastii i imperium finansowego wartego miliony dolarów, stawiając czoło zdradom, intrygom i oszustwom, podczas gdy wokół niej trwa gra pozorów i przyjaciele stają się wrogami, a wrogowie przyjaciółmi. W pozostałych rolach: dwukrotny laureat Oscara Robert De Niro (”Wściekły byk”), nominowany do Oscara Bradley Cooper (”Kac Vegas”), Isabella Rossellini (”Blue Velvet”), nominowana do Oscara Virginia Madsen (“Bezdroża”) i nominowana do Oscara Diane Ladd (”Dzikość serca”).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
chorzy3
Weekend w New Yorku (zakończony)
mixtape
Weekend w New Yorku (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*