Ladies_Night_-_Planeta_SingliJuż 4 lutego kolejny wieczór Ladies Night w Cinema City. Tym razem zapraszamy  na przedpremierowy pokaz komedii romantycznej Planeta Singli. Wspólne oglądanie zabawnych przygód jej bohaterów poszukujących prawdziwej miłości, to doskonały sposób na spędzenie mroźnego lutowego wieczoru.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Cinema”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy we wtorek (2 lutego), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których mail rozpoczyna się od annaolcz… a.lebk… paulina.m.a…

Planeta Singli to ciepła opowieść o perypetiach Ani (Agnieszka Więdłocha) – przemiłej nauczycielki, której brakuje pewności siebie. Młoda singielka głęboko wierzy w istnienie prawdziwej miłości, w związku z czym szuka jej wszędzie tam, gdzie to możliwe, również w internecie, poprzez portale randkowe. Zupełnym przypadkiem, w pewien walentynkowy wieczór Ania poznaje Tomka (Maciej Stuhr) – prezentera  kontrowersyjnego telewizyjnego show. Tomek wydaje się być pod ogromnym wrażeniem romantycznej wizji świata Ani, jednak w głowie rodzi mu się pewien plan… Pod pozorem wyciągnięcia pomocnej dłoni w poszukiwaniu wielkiej miłości, przekonuje Anię do wzięcia udziału w jego programie, aby w rzeczywistości jeszcze bardziej zwiększyć jego oglądalność. Ta pełna humoru komedia romantyczna jest idealną propozycją na spędzenie wieczoru w „babskim gronie”. Oprócz wyżej wymienionej dwójki, na ekranie zobaczymy całą plejadę gwiazd polskiego kina: Tomasza Karolaka, Danutę Stenkę, Weronikę Książkiewicz, Katarzynę Bujakiewicz czy Ewę Błaszczyk. Planetę Singli wyreżyserował Mitja Okorn (Listy do M, 39 i pół), a w głównej roli obsadził właśnie Agnieszkę Więdłochę, którą sam ochrzcił polską Anne Hathaway! Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Planeta Singli na wszystkie panie czeka moc niespodzianek! Podczas Ladies Night w Cinema City skorzystać będzie można z praktycznych konsultacji oraz wygrać atrakcyjne nagrody.  Cinema City zaprasza na ten niezwykły wieczór już 4 lutego. Odbędzie się on w 20 kinach sieci w Polsce. Start o godzinie 19:30. Zapraszamy!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
laj14
Letnia Akademia Jazzu 2014 (zakończony)
findout
Find Out w Łodzi – karnet (zakończony)
Dywizjon 303. Historia prawdziwa w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*