helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1Od 30 kwietnia w Kinie Bałtyk, co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane będą polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach”, która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna”.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na pokaz filmu AmbaSSada (17 września).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Bałtyk”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy  15 września o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin


Głównymi organizatorami projektu są Narodowe Centrum Kultury oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wraz z całą siecią kin Helios w Polsce. Skierowany on jest głównie do różnych grup społecznych, narażonych w pewien sposób na wykluczenie, które z różnych względów (problemy zdrowotne, niskie dochody, wiek, miejsce zamieszkania) mają problemy z uczestniczeniem w życiu kulturalnym. Dlatego bilety oferowane są w specjalnej cenie, 10 złotych dla każdego.

Lista filmów, które wyświetlone zostaną w najbliższym czasie w ramach projektu “Kultura Dostępna w kinach”:

17.07 AmbaSSada

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
vermis
Vermis w Żarty Żartami (zakończony)
lemonwtleeventt
LemON w Dekompresji (zakończony)
strachy-25
Strachy na Lachy i Kumka Olik w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*