krokiW niedzielę, 19 lutego o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji Kroki. Bilety: 30 zł z kartami zniżkowymi, 35 zł bez. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydazrenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Kroki”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także imię i nazwisko drugiej osoby, która ma być na koncercie a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy 18 lutego, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Ich muzyka to mieszanka jazzu, soulu, indie rocka i eksperymentalnej elektroniki. Kroki to wypadkowa trzech muzycznych światów. Zespół tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak.

Muzycy zwrócili na siebie uwagę świetną sesją live nagraną dla cyklu Sofar Sounds; ich występ jest jednym z najpopularniejszych pośród polskich wykonawców. Kolejnym ważnym wydarzeniem dla zespołu był występ na tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu – jego efektem jest podpisanie kontraktu wydawniczego z Kayax’em, z którym współpracują m.in. Monika Brodka, Maria Peszek czy Artur Rojek.

Debiutancki materiał ukazał się 14 października 2016 roku. Pierwsze single „Who You Are” i „Eyes” podbijają serca kolejnych fanów w różnych zakątkach globu. Po cichu nazywani są jednym z najciekawszych debiutów ostatnich miesięcy, co potwierdza szybko rosnąca ilość koncertów w kraju i zagranicą oraz zaproszenia do TVP, TVN i Open’er Festival 2016.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
halokultura
Halokultura: Trzy Razy Łóżko (zakończony)
zespol
Karnet na rundę jesienną Widzewa (zakończony)
flesz_logo
Otwarcie Klubu Flesz (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*