koraPierwsza dama polskiego rocka, fenomenalna wokalistka zespołu Maanam i pierwsza polska hipiska już 18 listopada pojawi się na scenie łódzkiego klubu Dekompresja!

KORA ma na swoim koncie szereg platynowych i złotych płyt, ponad 5000 zagranych koncertów, w Polsce i za granicą, kilka milionów sprzedanych albumów oraz dziesiątki teledysków. Artystka, jako pierwsza w Polsce, podpisała kontrakt ze światową wytwórnią – RCA i Fuego oraz wydała trzy płyty na europejskich rynkach. Podczas koncertu wszyscy fani usłyszą największe hity KORY i Maanamu oraz premierowe kawałki z nowego albumu Artystki.

Koncert Kory odbędzie się 18 listopada, w klubie muzycznym Dekompresja (Limanowskiego 200) o godzinie 19.00. Bilety w cenie 49/55 zł


KONKURS

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na ten niezwykły koncert Kory. Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.kora pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy w środę, 16 listopada 2011 po godz. 19. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się 16 listopada o godz. 23:59 lub po otrzymaniu dwóch poprawnych odpowiedzi na pytanie.

Fundatorem nagród w konkursie jestorganizator koncertu
konkurs zakończony
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
RAIN_plakat
Festiwal RAIN 2012 (zakończony)
sztukmistrz
Sztukmistrz – Muzeum Iluzji (zakończony)
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Heliosie (zakończony)
1 Komentarz
  • anna1
    11 listopada 2011 at 11:10

    To Marylin Manson??? Myslałam, że jak się nagrywa płytę to wstawia sie swoje zdjęcie na okładkę…

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*