DAVEELLISBLUESBANDW piątek, 9września  o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Dave Ellis Blues Band a dzień później pojawią się Obraski i Bandaż Elastyczny Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 8 września o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od libero… i  woj…

09. 09.2016 (piątek) Start godz. 22:00

URODZINY JACK’A DANIELS’A! & Koncert zespołu  DAVE ELLIS BLUES BAND
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Dave Ellis to charyzmatyczny gitarzysta, wokalista oraz kompozytor. Od 33 lat jest obecny na brytyjskiej, europejskiej i amerykańskiej scenie bluesowej. Na gitarze zaczął grać w wieku 9 lat a swój pierwszy koncert zagrał w 1983 roku, kiedy był nastolatkiem. Od tego czasu prowadzi własny zespół a także występuje solo.. Ellis ma na swoim koncie występy na wielu prestiżowych festiwalach bluesowych Europy. Został zaproszony przez słynnego Buddy’ego Guya do supportowania jego koncertów. Nagrał dotąd czternaście albumów. Każdy z nich był entuzjastycznie przyjmowany przez publiczność i krytyków.

Dave występował w Polsce wielokrotnie. Był gościem wielu bluesowych festiwali i klubów. Tym razem przyjeżdża do Polski zupełnie nową energią. Dave zgra wraz ze swoim zespołem (Jerzy Janik – bas, Sławek Puka – perkusja)  utwory z najnowszego albumu “Straight Up”. Dave Ellis Blues Band nagrali ten album podczas zeszłorocznej wizyty Dave’a w Polsce.. Wszystkie utwory zostały napisane i skomponowane przez Dave’a – opowiadają o różnych etapach jego życia.To kawał mocnego i emocjonalnego bluesa, zróżnicowanego harmonicznie i rytmicznie. Dave jest wszechstronnym bluesmanem. Jego muzyka łączy w sobie wiele technik i gatunków bluesa od Jimmy Hendrixa, SRV po texas blues. Jeśli lubisz bluesa, koniecznie przyjdź na ten wyjątkowy koncert.

10. 09.2016  (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołów OBRASKI & BANDAŻ ELASTYCZNY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

BANDAŻ ELASTYCZNY
Grupa złożona z liderów łódzkich kapel rockowych. Muzyka w najlepszym gatunku, która satysfakcjonuje najwybredniejszych odbiorców. Grają klasykę polskiego rocka, amerykańskiego bluesa i rock and roll. Zespół BANDAŻ ELASTYCZNY tworzą znani łódzcy muzycy: Kuba “Qbek” Weigel (Harlem)- wokal, gitara akustyczna, harmonijka ustna, Piotr “Chypis” Pachulski (Normalsi)- gitara elektryczna, Przemysław Wyrwas (Sound Witch) – bas, Robert “Szymek” Szymański (Qbek, Proletaryat) – bębny.

OBRASKI (Support)
Energetyczna mieszanka rocka punka i metalu – czerpiąca z wymienionych gatunków wszystko, co najlepsze a więc dynamikę zadziorność i przenikliwe teksty – to w skrócie opis wykonywanej muzyki przez bełchatowsko-łódzko-piotrkowskie Obraski. Na swoim koncie OBRASKI mają ponad 200 koncertów między innymi z takimi wykonawcami jak Proletaryat, Dezerter, Coma, Lipali, Akurat, Moskwa.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sipr140312-3186
Al Di Meola w Klubie Wytwórnia (zakończony)
zespol
Karnet na rundę jesienną Widzewa (zakończony)
Sidney Polak w The Rollin’ Barrel (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*