samokhinnyW piątek, 2września  o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Gray Smoke, a dzień później Samokhin Band. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 1 września o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

02. 09.2016 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu GRAY SMOKE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Repertuar grupy oparty jest przede wszystkim na wykonywaniu coverów irlandzkiej ikony hard rocka z przełomu lat 70.-80. Thin Lizzy.

Skład zespołu:
Michał Szymański – wokal, Roman Spaczyński – gitara, Oskar Spaczyński – gitara, Bogdan Spaczyński – gitara basowa, Marcin Gojawiczyński – perkusja.

03. 09.2016  (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu SAMOKHIN BAND
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią.
Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!!
Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a, BLUES BROTHERS oraz zespołu Leningrad.
Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
gruby_brzuch_20121208_1716545190
Grubson i Mesajah w Wytwórni (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Obietnica w Kinie Bałtyk (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*