koncertsylwestrwoyNie wiesz, jak idealnie zakończyć stary rok i wejść tanecznym krokiem w bajecznym nastroju w nowy? Zastanawiasz się, czy zalec na kanapie przed telewizorem i przyglądać się fajerwerkom na szklanym ekranie, popijając napój szampanopodobny? Odsuń od siebie tę wizję i spędź sylwestra w Klubie Wytwórnia.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Wytwórnia”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w niedzielę (21 grudnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od cort… i agbo…

Przy Łąkowej 29 wystąpią trzy znakomite zespoły: Little White Lies, L.Stadt oraz Tymon Tymański & The Transistors Rock & Roll. Zapowiada się wieczór pełen wrażeń, o którym trudno będzie zapomnieć nie tylko w zbliżającym się 2015 roku. 31 grudnia o godz. 20 zorganizujemy w Wytwórni najlepszą imprezę sylwestrową w mieście. Nie może Cię na niej zabraknąć.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tricky
Tricky w Wytwórni (zakończony)
maj_20182
Halokultura – maj 2018 (zakończony)
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Heliosie (zakończony)
1 Komentarz
 • Marcin
  16 grudnia 2014 at 15:03

  Super konkurs:)
  Mieliśmy w planach uczestniczyć w tym wydarzeniu:)
  Byc może los nam sprzyja 🙂
  mail wysłany:)
  Z niecierpliwośćia czekamy na rozstrzygnięcie konkursu 🙂

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*