logotype11 maja o godz. 18:30 w Kinie Kinematograf odbędzie się kolejny pokaz “Kina Solo”. Widzowie zobaczą Grand Budapest Hotel. Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Kino Solo”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w czwartek (8 maja), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie “Gaba Kulka”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w czwartek (12 grudnia), o godz. 22 Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Kino Solo – tylko dla singli
Autorski projekt Klubu Singla Połówki Pomarańczy realizowany we współpracy z kinami studyjnymi we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi.

Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davies (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlakiem, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davies na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą sam miał romans (Carey Mulligan). Ich dialogi skrzące od ciętych ripost zapewne przejdą do zbioru najlepszych tekstów Coenów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
SunglassesAtNight_10.04
Sunglasses at night w Czekoladzie (zakończony)
ks_okladka
Radioalternatywy – Killing Silence (zakończony)
Trzynasta_w_Samo_poludnie_-_WrocC582aw2C_zespol
Trzynasta w samo południe w Iron Horse (zakończonya)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*