logotype25 maja o godz. 18:30 w Kinie Kinematograf odbędzie się kolejny pokaz “Kina Solo”. Widzowie zobaczą Casanovę po przejściach. Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Kino Solo”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w czwartek (22 maja), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie “Gaba Kulka”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w czwartek (12 grudnia), o godz. 22 Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od szynsz… i teryi…

Kino Solo – tylko dla singli
Autorski projekt Klubu Singla Połówki Pomarańczy realizowany we współpracy z kinami studyjnymi we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kortez
Kortez w Wytwórni (zakończony)
pl-LODZ_CZTERECH_KULTUR_logo
Delicatessen w Wytwórni (zakończony)
Marzec_2015_plakat_a3
Halokultura – marzec 2015 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*