Kino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się w lepszej stronie życia.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na najbliższe Kino Kobiet – 9 października o godz. 18:30 w Kinie Helios, pokaz filmu “Ślicznotki”. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Kino Kobiet”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 8 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej mailowo.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od karoli…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu “Kino Kobiet” – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Już w przyszłym tygodniu w kinach Helios zagości kolejna odsłona Kina Kobiet. Tym razem Panie będą mogły zobaczyć inspirowany prawdziwą historią film „Ślicznotki”, a także tradycyjnie wziąć udział w licznych konkursach.

Charakteryzujący się ciekawym, wyselekcjonowanym repertuarem, poprzedzony rozmaitymi atrakcjami projekt Kino Kobiet, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród żeńskiej części widowni kin Helios. Już w przyszłym tygodniu, sieć zaprasza na pokaz komedii sensacyjnej „Ślicznotki” z Jennifer Lopez, Julią Stiles, Lili Reinhart, Cardi B i Lizzo w rolach głównych.

Dziewczyny pracujące w najmodniejszym klubie go-go w Nowym Jorku tracą oszczędności w wyniku krachu finansowego. Cały świat za kryzys wini finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu i szastają pieniędzmi, podczas gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt. Zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty zaczynają tracić czujność…

Kino Kobiet to połączenie wieczoru filmowego ze świetną zabawą, fantastyczną atmosferą, chwilą wytchnienia i licznymi atrakcjami. Aby sale były jeszcze bardziej kolorowe, na październikowe seanse sieć zaprasza Panie w różowych stylizacjach. Do zobaczenia w kinach Helios w całej Polsce. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2_foto_THE_TOOBES
The Toobes w Scenografii (zakończony)
Jak pies z kotem w Kinie Helios (zakończony)
avengers
Maraton Avengers w Cinema City (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*