Kino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się w lepszej stronie życia.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na najbliższe Kino Kobiet – 29 stycznia o godz. 18:30 w Kinie Helios, pokaz filmu “Judy”. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Kino Kobiet”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 28 stycznia o godz. 21, powiadomimy o wygranej mailowo.

UWAGA! Do każdego biletu/zaproszenia doliczane jest 5 zł (zgodnie z cennikiem), które zwycięzca musi opłacić w kasie kina przy odbiorze zaproszenia.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od agawoz…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu “Kino Kobiet” – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Sieć kin Helios zaprasza na najbliższy seans z cyklu Kino Kobiet z filmem o pasji, rodzinie, przyjaźni oraz walce o własne marzenia. Tradycyjnie, oprócz wybranego na tę okazję filmu, na Panie czekać będzie moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy!

Kino Kobiet, czyli seans ze specjalnie wybranym na tę okazję filmem i pozytywnymi konkursami, to gwarancja wspaniałej zabawy! Nie ma drugiej takiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach – do zobaczenia na listopadowych spotkaniach, bilety są już dostępne w sprzedaży w kasach kin w całej Polsce oraz na www.helios.pl!

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plastryjazzowe
Plastry Jazzowe – informacje
przypadek_adasia_miauczyskiego_20130324_1875650978
Letnia Scena: Przypadek Adasia… (zakończony)
Moje córki krowy w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*