Kino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się w lepszej stronie życia.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na najbliższe Kino Kobiet – 18 września o godz. 18:30 w Kinie Helios, pokaz filmu “(Nie)znajomi”. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Kino Kobiet”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 17 września o godz. 21, powiadomimy o wygranej mailowo.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od agnieszka.szy…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu “Kino Kobiet” – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Sieć kin Helios zaprasza na najbliższy seans z cyklu Kino Kobiet ze wzruszającym i zabawnym filmem, inspirowanym hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Tradycyjnie, oprócz specjalnie wybranego na tę okazję filmu, na Panie czekać będzie moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy!

„(Nie)znajomi” – film w gwiazdorskiej obsadzie – opowiada historię grupy przyjaciół, która decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony,  a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Jeden z wielu konkursów organizowanych przed rozpoczęciem seansu charakteryzuje się szczególnym warunkiem… ​​Jako, że wrzesień to miesiąc powrotów do szkoły, Helios przy okazji najbliższego seansu szczególnie zaprasza wszystkie Panie w klasycznych, biało-granatowych mundurkach, w trampkach oraz wysoko podciągniętych skarpetach!

Kino Kobiet, czyli seans ze specjalnie wybranym na tę okazję filmem i konkursami połączonymi z możliwością zdobycia upominków, to 100-procentowa gwarancja wspaniałej zabawy! Nie ma drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach – do zobaczenia na wrześniowych spotkaniach, bilety są już dostępne w sprzedaży!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tlen
Tlen w Domu Literatury (zakończony)
ENEMEF: Minimaraton TO (zakończony)
angela
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*