Kino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się w lepszej stronie życia.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na najbliższe Kino Kobiet – 12 grudnia o godz. 18:30 w Kinie Helios, pokaz filmu “Narodziny Gwiazdy”. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Kino Kobiet”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 11 grudnia o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od vero…

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu “Kino Kobiet” – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

„Narodziny gwiazdy”, grudniowa premiera w Kinie Kobiet, to poruszający debiut reżyserski Bradleya Coopera, który przedstawia historię gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi. Pewnego dnia odkrywa utalentowaną piosenkarkę (w tej roli wspaniała Lady Gaga)… Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy jej kariera w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Zawsze w jednym z konkursów organizowanych przed seansem należy wziąć pod uwagę konkretny „warunek” odnośnie dodatków i ubrań. W grudniu motywem wieczoru będą pozytywne świąteczne swetry! Im bardziej wesołe, świecące, szalone i grające – tym lepiej.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
LAJ: Finał INTL Jazz Platform / Piotr Damasiewicz Power of the Horns (zakończony)
11. LAJ: Finał INTL Jazz Platform (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*