Kino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się w lepszej stronie życia.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na najbliższe Kino Kobiet – 11 marca z okazji Dnia Kobiet o godz. 18:30 w Kinie Helios, pokaz filmu “Pojedynek na głosy”. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Kino Kobiet”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 10marca o godz. 21, powiadomimy o wygranej mailowo.

UWAGA! Do każdego biletu/zaproszenia doliczane jest 5 zł (zgodnie z cennikiem), które zwycięzca musi opłacić w kasie kina przy odbiorze zaproszenia.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od blaszcz..

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu “Kino Kobiet” – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Kino Kobiet na Dzień Kobiet

Bo miłe wydarzenia najlepiej świętować w babskim gronie!

A bez wątpienia Dzień Kobiet jest okazją do wspólnej fety. Zapraszamy wszystkie Panie do świętowania tego dnia na seansach Kina Kobiet w sieci Kin Helios w Łodzi.

Marcowy seans odbędzie się:

11 marca o godz. 18:30

Pokażemy ciepły, zabawny, ale i wzruszający film „Pojedynek na głosy”. To historia kobiet, żon wojskowych które, aby tchnąć w życie trochę radości zakładają amatorski chór. Na jego czele stają dwie skrajne osobowości: zasadnicza Kate oraz zbuntowana Lisa.

Film „wchodzi do kin” dopiero pod koniec kwietnia, więc macie okazję, Drogie Panie, zobaczyć go na długo przed premierą, jako pierwsze „widzki” w Polsce.

Oto zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=ITFIiMWwoQM

 

Poza filmowymi emocjami (jak co miesiąc) na Kinie Kobiet nie zabraknie konkursów z nagrodami.

A jeżeli na seans zabierzecie ze sobą grupę przyjaciółek, sąsiadek, koleżanek z pracy – za bilety na Kino Kobiet zapłacicie mniej.

  

FILM: „POJEDYNEK NA GŁOSY”

Opis filmu: Życie kobiet w bazie wojskowej do łatwych nie należy, szczególnie kiedy ich partnerzy wyjeżdżają na misję. Żyją samotnie, w ciągłym niepokoju, czekając na powrót mężów i synów. Aby tchnąć w swoje życie nieco radości, kobiety organizują amatorski chór. Na jego czele stają dwie skrajne osobowości: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa.

Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię zespołu. Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca. Nieoczekiwanie chór zostaje zaproszony na występ w Royal Albert Hall w Londynie. Tymczasem próby są wciąż chaotyczne. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, występ może być zagrożony.

 

Cena biletu: 25,90 zł, grupowy 21,00 zł

Sprawdź kiedy bawimy się w Twoim mieście

i kup bilet na ten seans!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakat
PolandJa w Kinie Helios (zakończony)
jazzmelomani
Grand Prix Jazz Melomani 2014 (zakończony)
scieranski_colors
The Colors – Krzysztof Ścierański (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*