zespolNowy sezon piłkarski coraz bliżej. Po dwuletniej banicji do Ekstraklasy powróciła drużyna Widzewa. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć karnet na mecz jesienne drużyny z Łodzi (na skertor B2).

 

W tym półroczu Widzew czeka kilka interesujących pojedynków na własnym stadionie. Do Łodzi przyjadą m. in. Lech Poznań (7 sierpnia), Wisła Kraków (21 sierpnia) i Legia Warszawa (16 października).

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy być osobą pełnoletnią , która nie została pozbawiona prawa wejścia na stadion Widzewa (więcej informacji tutaj). Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl . W tytule wpiszecie “Konkurs Widzew”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego warto być kibicem Widzewa oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w czwartek, 29 lipca o godz. 15. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony drogą mailową. Nagrodę otrzyma najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Widzew Łódź
KONKURS ZAKOŃCZONY. KARNET OTRZYMAŁA OSOBA, KTÓEJ MAIL ROZPOCZĄŁ SIĘ OD “sebastiansim”. LAUREAT ZOSTAŁ POINFORMOWANY O SPOSOBIE ODBIORU NAGRODY.
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zespol
Widzew Łódź – Podbeskidzie (zakończone)
Bzykology
Weekend w New Yorku (zakończony)
repertuar_luty-1
Halokultura – luty 2016 (zakończony)
2 komentarze
  • marcinb
    26 lipca 2010 at 12:20

    prosimy o przesyłanie maili, nie wpisy – one nie będą brane pod uwagę pzdr

  • Jakub
    26 lipca 2010 at 10:08

    Kibicem Widzewa warto być, ponieważ ludzie, z którymi ma się przyjemność stać razem na trybunie są wielkimi fanatykami swojego klubu, którzy nigdy go nie opuszczą. Obcowanie z takimi ludźmi nakręca mnie pozytywną energią na cały okres dzielący Widzew od kolejnego ligowego meczu. Na stadion przyciąga magia tego zespołu, prawdziwy Widzewski duch zespołu, który zawsze walczy do końca no i oczywiście najlepsi w Polsce kibice, których ryknięcie powoduje ciarki przechodzące po plecach.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*