helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1W Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach”, która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna”.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na pokaz filmu Karbala (28 lipca).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Sukcesja”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 26 lipca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Głównymi organizatorami projektu są Narodowe Centrum Kultury oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wraz z całą siecią kin Helios w Polsce. Skierowany on jest głównie do różnych grup społecznych, narażonych w pewien sposób na wykluczenie, które z różnych względów (problemy zdrowotne, niskie dochody, wiek, miejsce zamieszkania) mają problemy z uczestniczeniem w życiu kulturalnym. Dlatego bilety oferowane są w specjalnej cenie, 10 złotych dla każdego.

Lista filmów, które wyświetlone zostaną w najbliższym czasie w ramach projektu “Kultura Dostępna w kinach”:

28 lipca – Karbala
4 sierpnia – Powstanie Warszawskie
11 sierpnia – Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy
18 sierpnia – Historia Roja
25 sierpnia – Niewinne

Zapraszamy: www.kulturadostepna.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
HUNDRED_SEVENTY_SPLIT
Hundred Seventy Split w Bedroomie (zakończony)
DAVEELLISBLUESBAND
Koncerty w New Yorku (zakończony)
2015-05_avengers_825
ENEMEF: Noc Avengers (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*