20161130_Julia_Pietrucha-3556

W niedzielę, 25 marca o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Julii Pietruchy. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Pietrucha”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w 22 marca, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od kpaty…

Julia Pietrucha wyrusza w trasę klubową zatytułowaną FROM THE SEASIDE. Wiosną 2018 roku promować będzie swój najnowszy, drugi w karierze album o nazwie “Postcards From The Seaside”, którego premiera miała miejsce 9 marca. Nowe kompozycje, niekiedy smagane zimowym nadmorskim wiatrem, wzbogacone o mocniejsze brzmienia, przeplatane są delikatnymi balladami. Nie brakuje także folkowych melodii, chwilami zabarwionych elementami elektroniki. Klimat wciąż pozostaje jednak akustyczny. Subtelne dźwięki ukulele, na którym gra Artystka, pozwolą na chwilę się zatrzymać i uciec od codzienności.

Do dobrze znanych już instrumentów dołączyła mandolina i puzon. Do współpracy koncertowej Julia Pietrucha zaprosiła tych samych wspaniałych muzyków, z którymi rozpoczęła przed dwoma laty tę muzyczną podróż.

Premiera albumu otworzyła wiosenną trasę koncertową, która – jak na płytę inspirowaną morzem przystało – rozpocznie się Gdańsku. Warzywniak zagra w największych miastach Polski. W pięknych obiektach teatralnych, filharmoniach i na nowoczesnych scenach.

Koncert w łódzkiej Wytwórni odbędzie się 25 marca. Mamy nadzieję zobaczyć Państwa radosnych jak budząca się do życia wiosna!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
halo_A3_1_-1
Halokultura – marzec 2017 (zakończony)
spaleniak_plakat
Daniel Spaleniak w Williamsburgu (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*