wojtZ okazji premiery swojej autobiografii Wójt. Jedziemy z frajerami! Całe moje życie, Janusz Wójcik w najbliższy czwartek, 8 stycznia – godz. 18, pojawi się w Empik Manufaktura, by na spotkaniu autorskim porozmawiać z kibicami i opowiedzieć o książce.

Na PZPN padnie blady strach. Janusz Wójcik, były selekcjoner reprezentacji piłki nożnej oraz były trener m.in. Widzewa Łódź, w autobiografii „Wójt. Jedziemy z frajerami!” opisuje kulisy działań PZPN. W trakcie spotkania z czytelnikami, autor opowie o swoich doświadczeniach w pracy na stanowisku trenera polskiej kadry, konflikcie z działaczami sportowymi i decyzji napisania „spowiedzi życia”.

Mamy dla Was 3 egzemplatrze książki. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Wójt”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie autobiografię Janusza Wócika. Zabawę zakończymy w niedzielę (11 stycznia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Książki otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, książki otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od jarek-n… tery… maxim…

Wójt. Jedziemy z frajerami! Całe moje życie
Autor: Janusz Wójcik, Przemysław Ofiara
Liczba stron: 328 (320 tekst 8 wkładki zdjęciowe) – Wydawnictwo SQN

 Spowiedź życia najbardziej barwnej postaci polskiej piłki! Wygodnie i jakże łatwo jest uczynić Janusza W. twarzą korupcji w naszym futbolu, zapominając, że w polskim bagnie od kilkudziesięciu lat umoczeni byli praktycznie wszyscy, a każdy oskarżony ma prawo do obrony.  Dla milionów Polaków Janusz Wójcik to jednak wciąż najpiękniejsze piłkarskie wspomnienia, ostatnie wielkie polskie sukcesy, unikalne metody motywacji, kąśliwy język i niezrównane poczucie humoru.  A także fascynujące życie na krawędzi, pełne szalonych przygód, politycznych intryg, pięknych kobiet, najszybszych samochodów i najlepszych alkoholi. 
 
Czytając tę książkę, wiele razy popłaczesz się ze śmiechu, wzruszysz się, wracając do cudownych piłkarskich lat, i zbulwersujesz, odkrywając mroczne sekrety polskiego sportu oraz polityki. Janusz Wójcik szyderczy, ironiczny i prowokujący jak nigdy dotąd!
 
Prawdziwy hit! Sentymentalnie, zabawnie, skandalicznie. Książka mojego ulubionego trenera, z którym osiągnąłem największy sukces w piłce nożnej. To wstrząśnie polskim futbolem! – Wojciech Kowalczyk

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
HUNTER_3_-_Kasia_Muraszko
Hunter w Luce (zakończony)
18072013_091
Rykarda Parasol w Wytwórni (zakończony)
rockfever
Rock Fever w Las Vegas (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*