JANULKA35 lutego w Teatrze Arlekin premiera spektaklu Witkacego pt. Janulka. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na pokaz, który odbędzie się 15 lutego od godz. 17.

  
Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.janulka pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie. 

Zabawę zakończymy w poniedziałek, 14 lutego 2011 o godz. 17, wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzyma osoba, której SMS z odpowiedzią będzie najszybszy.
Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat.
 
Fundatorem nagród w konkursie jest Teatr Arlekin
KONKURS ZAKOŃCZONY.BILETY OTRZYMAŁA OSOBA, KTÓREJ NR TEL ROZPOCZYNA SIĘ OD 607…, ZOSTAŁA POINFORMOWANA O TYM FAKCIE

Janulka -Scenariusz wybitnego i wszechstronnego artysty w interpretacji młodej reżyserki. Absurd, groteskowość, parodia, nieprzewidywalność zdarzeń i zachowań bohaterów, przechodzących różne metamorfozy, rzeczywistość niemożliwa do zweryfikowania w myśl reguł życiowego prawdopodobieństwa, postaci i sceneria niczym z sennych fantazji – to typowe cechy charakteryzujące większość dramatów Witkacego. W “Janulce, córce Fizdejki” owo “sztuczne życie” i “dziwność istnienia” manifestują się w podobny sposób, a polityka, filozofia, refleksja nad istotą sztuki wespół z erotyką tworzą tkankę tego utworu. Jest on równie zabawny i pełen niespodzianek, co okrutny, zwłaszcza w krwawym finale…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_6594
Perfect w Wytwórni (zakończony)
stratosfera
Wspinaczka w Stratosferze (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Jack Strong w Kinie Bałtyk (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*