IMG_8317

W sobotę, 24 paździrnika o godz. 20 (otwarcie drzwi o 19) w Bedroomie rozpocznie się koncert Indios Bravos. To prawdopodobnie ostatnia możliwość wysłuchania ich na żywo w naszym mieście – Indios Bravos po zakończeniu tej trasy zawiesza swoją działalność. Bilety kosztują: 32 zł – przedsprzedaż, 39 zł – w dniu koncertu

Dystrybucja Biletów: KOLDECURE “Pub Łódź Kaliska” ul. Piotrkowska 102 w godz 15-19 tel. 602214751, Strefa Biletów ul. Piotrkowska 59, Bedroom ul. Moniuszki 4a.

Mamy dla Was 3 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie “Indios”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w czwartek (22 października), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczną się od maili
p-kuci… lukasz.si… ewel87…

Historia Indios Bravos zespołu sięga roku 1997, kiedy to Piotr Banach, założyciel grupy Indios Bravos, a wcześniej Hey, poznał wokalistę Piotra ‘Gutka’ Gutkowskiego, powiązanego wcześniej ze środowiskiem hip-hopowym. Ich muzyka to mieszanka reggae i bluesa, doprawiona rockowymi klimatami.

Zobacz także:

Indios Bravos w Dekompresji (foto)

Indios Bravos w Dekompresji (foto)

Indios Bravos w Dekompresji (foto)

3R Skipper Festival w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
KCB
Weekend w New Yorku (zakończony)
Julia Pietrucha w Filharmonii Łódzkiej (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*