pg_happysad_13_0511W sobotę, 24 marca o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji happysad. Jako support pojawią się Lewe Łokcie Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “happysad”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w 22 marca, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od kasaja… i sylwester.b…

Harmonogram wieczoru:

18:00 Drzwi
19:00 Support Lewe Łokcie
20:10 Happysad

Happysad wyrusza ponownie w trasę z piosenkami z ostatniej płyty “Ciało Obce”, która ukazała się 10 lutego 2017 r. pod szyldem Mystic Production. O nowym materiale muzycy mówią: “Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku”. Zespół jak zawsze nie zapomni też o starszych utworach. Oprócz tych z płyty “Ciało Obce” pojawią się piosenki z poprzednich albumów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
MaratonHalloween_plakat
#MaratonHalloween w Cinema City (zakończony)
sex_300x100
Sex Guru w Teatrze Nowym (zakończony)
marcelina
Marcelina w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*