styczen2017_HK“Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 20 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Halokultura”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy 2 stycznia 2017, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 10 pierwszych zgłoszeń (każda zgłoszona osoba otrzyma 2 karnety!).

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od
siakal… kfr8… kasiaczer… dona4… agnieszka.p8… kaczmarekm… sylwia-m… julia.cze… anoli7… justyna.ma..

styczen2017_HKPODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
by_kasia_chmura_www-1505
Hotel Minister w Powszechnym (zakończony)
IMG_3566
Edyta Bartosiewicz Acoustic Trio (zakończony)
kora
Kora w Dekompresji (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*