pazdziernik_plakat_a3“Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 12 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Halokultura”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. . Zabawę zakończymy w sobotę (11 października), o godz. 14. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 12 pierwszych zgłoszeń.

                                                                                             Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
angie
Angie And The Boyz (zaończony)
jehro
Siesta w drodze: JEHRO (zakończony)
sztukmistrz
Sztukmistrz u Milscha (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*