repertuar_listopad“Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 20 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Halokultura”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy 1 listopada, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 10 pierwszych zgłoszeń (każda zgłoszona osoba otrzyma 2 karnety!).

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od ewelina_m… zuzanna.p…. sonia.s… marzena.c… mariusz9… dorota119… napisz… magdalena.kr… kasiacz… dona4…

repertuar_listopad


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Marek Dyjak w Wytwórni (zakończony)
szwedzkistol
Szwedzki stół w Teatrze Rozrywki Lutnia (konkurs do 18 lutego)
plakat_brancz
Brancz w Teatrze Powszechnym (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*