Grudzien_plakat_a3“Halokultura” to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 20 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Halokultura”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w poniedziałek (1 listopada), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 20 pierwszych zgłoszeń.

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, karnety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od maga… tomasz0… emipas… pkowal… lukasz.tu.. maliner.. blond… n.pol… holly… joanna.o… ada.p… mietus… lucza.. agnes-… damian_… grib… jakub.ss.. karoli… julita_s… i kingab..

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
plakatSsss
Brenda Walsh w Szafie (zakończony)
stratosfera
Wspinaczka w Stratosferze (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*