GRAZYNALOBASZEWSKA226 lutego w Łódzkim Domu Kultury wystąpi Grażyna Łobaszewska. Wstęp wynosi: przedsprzedaż – 60 zł (normalny), 50 zł (senior 60), w dniu imprezy – 75 zł (normalny), 65 zł (senior 60) – www.bilety24.pl/koncert/grazyna-lobaszewska-38483?id=186574 bądź w recepcji ŁDK.

Mamy dla Was trzy pojedyncze (uwaga! zmiana liczby zaproszeń na prośbę organizatora koncertu) zaproszenie na to wydarzenie.Read More Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Łobaszewska”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 25 lutego o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Grażyna Łobaszewska, wokalistka, kompozytorka, liderka. Zadebiutowała w 1971; koncertowała i nagrywała z grupami S-26, Ergo Band, Crash (występy na Jazz Jamboree), Cancer. Współpracowała z orkiestrami Aleksandra Maliszewskiego i Zbigniewa Górnego oraz z muzykami jazzowymi,  m.in. Januszem Skowronem, Krzysztofem Ścierańskim, Jarosławem Śmietaną. Od 2009 związana z grupą Ajagore, z którą nagrała kilka albumów, m.in. „Dziwny jest…” z utworami Czesława Niemena. Wykonuje różnorodny repertuar, porusza się w szerokim spektrum stylistycznym – od piosenki estradowej i poezji śpiewanej, po muzykę pop, rock, bluesa i jazz. Bywa nazywana polską Arethą Franklin.

Grażynę Łobaszewską usłyszymy w programie, na który złożą się utwory z jej najnowszej, nagranej w 2017 płyty „Sklejam się”. Całość utrzymana jest w stylistyce dynamicznego rocka z elementami bluesa i reggae. Bardzo dobre, często pełne humoru i zaskakujących gier słownych teksty, doskonała muzyka z wpadającymi w ucho refrenami, piękny kontralt wokalistki i poruszające interpretacje, to tylko niektóre z wielu walorów tego udanego projektu. Można się spodziewać, że podczas koncertu artystka wykona również swoje starsze hity, takie jak „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Za szybą” oraz song Czesława Niemena „Jednego serca”.

GRAZYNA

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
02_foto_Joanna_Szproch
Puls Literatury: Ballady i Romanse oraz Łąki Łan (zakończony)
NordlandAnnouncement
Nordland Announcement No. 1 (zakończony)
jamal_plakat_2012_v2
Jamal w Dekompresji (konkurs zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*