W sobotę, 9 kwietnia w łódzkiej Wytwórni odbędzie się Freestyle Rap Night połączona z Wielką Freestyle Battle. Początek imprezy o godz. 19. 

Mamy dla was 5 podwójnych zaproszeń na tę imprezę. Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.rap pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

 

Zabawę zakończymy w piątek, 8 kwietnia 2011 o godz. 19. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat.

Fundatorem nagród w konkursie jest organizator imprezy
KONKURS ZAKOŃCZONY

Podczas imprezy wystąpią także gwiazdy polskiego rapu: PIH – promujący swoją nową płytę “Dowód rzeczowy nr 1”, Małpa, Zeus & Joteste, NTK. Imprezę poprowadzą Gryph & Harry

Jeżeli nie boisz się wyzwań, masz talent, chcesz się pokazać i zdobyć cenne nagrody, zgłoś się do walki i wystąp na koncercie Freestyle Rap Fight razem z najlepszymi. Weź udział w Wielkiej Freestyle Battle. Jej jurorami będą: Green, Muflon, Puoć. Za deckami dj Mixair.

Warunkiem wzięcia udziału w bitwie jest wysłanie swojego zgłoszenia na adres mendrader@mendrader.com w tytule wpisując “KONKURS”. Zgłoszenie powinno zawierać imię (ksywę), nazwisko, datę urodzenia, nr telefonu, adres email oraz kilka słów o sobie.

Nagrody
1. 1000 zł
2. 100 browarów
3. Niespodzianka

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lasvegas
Latin Fever w Las Vegas (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Ziarno Prawdy w Kinie Helios (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Być jak Kazimierz Dejna w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*