fistaszki1 stycznia na ekranach kin pojawią się Fistaszki. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na dowolny seans w dniach 4-7 stycznia lub 11-14 stycznia w Cinema City.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Fistaszki”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w niedzielę (3 stycznia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawsze odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od mm1… egosz… rzeww…

Fistaszki – wersja kinowa
Animacja/Komedia/Przygodowy, USA, 93 min.
reżyseria: Steve Martino
głosy: Olaf Marchwicki, Marianna Obuchowicz, Zuzanna Jaźwińska, Jakub Jankiewicz

Charlie Brown, Snoopy, Lucy, Linus i reszta Fistaszków debiutuje na dużym ekranie i to w 3D! Charlie bierze udział w epickiej przygodzie, a najsłynniejszy beagle na świecie wzbija się w przestworza, by stawić czoło swojemu największemu wrogowi, Czerwonemu Baronowi. Twórcy „Epoki lodowcowej” zapraszają na kinową wersję przygód bohaterów legendarnego komiksu Charlesa M. Schulza. (opis dystrybutora)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
przebudzeniewiosny
Letnia Scena: Przebudzenie wiosny (zakończony)
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
Hope i Phedora w Magnetofonie (zakończony)
1 Komentarz
  • joannadalecka
    10 stycznia 2016 at 11:15

    strasznie chciałabym bo jest to bardzo fajny film miałabym okazję by z moim młodszym bratem który strasznie lubi ten film bardzo chciałabym aby się ucieszył bo nie długo są jego urodziny . ma nie uleczalną chorobe . Dziękuje i mam nadzieję że wygram dla mojego braciszka . POZDRAWIAM 🙁 😥 😐 😐

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*